Lance ssawne SeRa

Najlepsze materiały, zawsze w kontakcie z agresywnym medium

lance ssawne

Lance ssawne SeRa są oferowane są w wykonaniach z dwustopniowym czujnikiem poziomu, czujnikiem jednostopniowym lub w wersji bez czujnika. Podzielone są wg. maksymalnego przepływu. Standardowo lance ssawne SeRa posiadają długość 600, 1000 lub 1200 mm. Na życzenie możemy zaproponować dowolną żądaną długość lancy oraz inne wymiary i wykonania.

Dodatkowo oferujemy inne akcesoria związane z lancami ssawnymi takie jak: adaptery do zbiornika, połączenia gazoszczelne, tuby ochronne, kable sygnalizacyjne do elementy do szybkiego i hermetycznego łączenia z elektroniką pompy.

Lance ssawne S 03

Chemoodporne lance ssawne z zaworem stopowym w wykonaniu z tworzywa, z zamontowaną w standardzie złączką do wężą (PTFE/PE 4/6 lub PVC-U 6/12)1. Przepływ maksymalny 570 l/h. Lance w wykonaniu z 1 lub 2 stopniowym czujnikiem poziomu

Q: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 570 l/h
Czytaj więcej...

Lance ssawne SL11

Chemoodporne lance ssawne z jedno lub dwustopniowych czujnikiem poziomu. Wyposażone w zawór stopowy z tworzywa, z zamontowaną w standardzie złączką do węża (PTFE/PE 4/6 lub PVC-U 6/12). Przepływ maksymalny 35 l/h

Q: ■■■■■■ 35 l/h
Czytaj więcej...

Lance ssawne S 03

Chemoodporne, standardowe lance ssawne z zaworem stopowym w wykonaniu z PVC. Przepływ maksymalny 200 l/h. Lance w wykonaniu z 1 stopniowym czujnikiem poziomu.

Q: ■■■■■■■■■■■■■■ 200 l/h
Czytaj więcej...

Lance ssawne SLP

Chemoodporne lance ssawne z jedno lub dwustopniowych czujnikiem poziomu. Wyposażone w zawór stopowy z tworzywa, z zamontowanym w standardzie przyłączem do zaworu nadmiarowego. Przepływ maksymalny 700 l/h.

Q: ■■■■■■■■■■■ 700 l/h
Czytaj więcej...

Lance ssawne SL 02

Chemoodporne chemoodporne lance ssawne z zaworem stopowym w wykonaniu z tworzywa. Lance tej serii posiadają dodatkowe połączenie do zaworu przelewowego / nadmiarowego. Przepływ maksymalny 200 l/h. Lance w wykonaniu z 1 lub 2 stopniowym czujnikiem poziomu.

Q: ■■■■■■■■■■■■■■ 200 l/h
Czytaj więcej...

Lance ssawne S 01

Standardowe, chemoodporne lance ssawne z zaworem stopowym w wykonaniu z tworzywa lub stali kwasoodpornej 1.4571. Przepływ maksymalny 1450 l/h. Lance w wykonaniu bez czujnika poziomu.

Q: ■■■■■■■■■■■■■■■■ 1450 l/h
Czytaj więcej...

 

lance ssawne SH 04 1

Standardowe, chemoodporne lance ssawne zapewniejące bezpieczne zasysanie medium ze zbiornika. Wyposażone w chemoodporny zawór stopowy, wewnętrzny wąż PE o długości 2m zakończony złączką G3/4. Przepływ maksymalny 35 l/h.

Q: ■■■■■■ 35 l/h
Czytaj więcej...

Nasz serwis wykorzystuje pliki cokies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na takie działanie. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką dotycząca plików cookies.