Tłumiki pulsacji SeRa

Dzięki nim praca pomp jest płynna i cicha

tlumiki pulsacji

Zachowanie równomiernego przepływu medium ma bardzo duzy wpływ na dokładność dozowania oraz na bezawaryjną pracę pomp i armatury. Niekontrolowane siły hydrodynamiczne mogą prowadzić do wahań częstotliwości dozowania i zwiększonych błędów w dozowanej objętości, złego przylegania kulek zaworowych, wzrostu naprężeń w instalacji po stronie ssawnej i tłocznej pompy, w skrajanych wypadkach nawet do mechanicznego uszkodzenia pompy. By zapobiec wszelkim potencjalnym problemom proponujemy szeroką gamę tłumików pulsacji, stosowanych zarówno po stronie ssawnej pompy, jak i po stronie tłocznej. W naszej ofercie znajdują się niemal wszystkie możliwe wykonania materiałowe, co w konsekwencji pozwala na stosowanie tłumika pulsacji dla praktycznie każdego medium.

 

Tlumik pulsacji 715 PVC

Chemoodporny tłumik pulsacji wykonany zgodnie z normą 97/23/EG z najwyższej jakości materiałów. W podstawowym wyposażeniu zaopatrzony w zawór napełniający oraz manometr.

V: ■■■■■■■■■■■ 5 dm3
P: ■■■■■■■■■ 10 bar
Czytaj więcej...

 

Tlumik pulsacji 721

Prosty w montażu, konserwacji, chemoodporny tłumik pulsacji wykonany zgodnie z normą 97/23/EG z najwyższej jakości materiałów. W podstawowym wyposażeniu zaopatrzony w zawór napełniający oraz manometr.

V: ■■■ 0.86 dm3
P: ■■■■■■■■■ 10 bar
Czytaj więcej...

 

Tlumik pulsacji 72x

Wykonane ze stali 1.4571 solidne, proste w montażu i konserwacji, chemoodporne tłumiki pulsacji wykonane zgodnie z normą 97/23/EG. Memebrana z PTFE gwarantuje najwyższą odporność chemiczną. W podstawowym wyposażeniu zaopatrzone w zawór napełniający oraz manometr.

V: ■■■■■ 1.8 dm3
P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 50 bar
Czytaj więcej...

 

Tlumik pulsacji 810

Mały, lekki, prosty w montażu, konserwacji, chemoodporny tłumik pulsacji wykonany ze stali kwasoodpornej zgodnie z normą 97/23/EG z najwyższej jakości materiałów. W podstawowym wyposażeniu zaopatrzony w zawór napełniający oraz manometr z tworzywa.

V: ■■■■■ 2.0 dm3
P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 180 bar
Czytaj więcej...

 

Tlumik pulsacji 702 1 PVC

Proste w montażu i w konserwacji, lekkie, chemoodporne tłumiki pulsacji bez membrany pośredniej. Tłumiki wykonane są zgodnie z normą 97/23/EG.

V: ■■■■■■■■■■■■■■■■ 10 dm3
P: ■■■■■■■■■ 10 bar
Czytaj więcej...

Nasz serwis wykorzystuje pliki cokies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na takie działanie. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką dotycząca plików cookies.