Części zamienne do pomp SeRa

Szybkie dostawy części zamiennych do pomp i armatury SeRa

tabliczka znamionowa sera

Aby zamówić dowolną część zamienną wystarczy odszukać tabliczkę znamionową znajdującą się na korpusie urządzenia. Po jej oczyszczeniu, należy dokładnie przepisać TYP oraz NUMER SERYJNY urządzenia. Można również zrobić zdjęcie.

Następnie należy dokładnie i prezycyjnie opisać o jaką część chodzi. W razie wątpliwości można się do nas zwrócić o pomoc w identyfikacji danego elementu. Tak jak poprzednio, zdjęcia mogą okazać się bardzo pomocne.

Na koniec wystarczy przesłać do nas wiadomość e-mailem, faxem, lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Firma SeRa posiada pełną dokumentację materiałową wszystkich wyprodukowanych pomp. Możemy bez problemu odtworzyć i dostarczyć niemal każdą część eksploatacyjną pompy, zaworu lub innego, dowolnego produktu firmy SeRa.

Zapytaj o cenę części zamiennych

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 12. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją prośbę o kontakt i/lub przesłania oferty handlowej na interesujące Cię produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.

 

Formularz kontaktowy

Nasz serwis wykorzystuje pliki cokies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na takie działanie. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką dotycząca plików cookies.