Pompy posiadające wybraną cechę

 • Pompy membranowo-tłokowe R409.2KM

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  pompa membranowo tlokowa R409 2KM

  Szczelne i odporne na suchobieg pompy dozujące membranowo-tłokowe o wysokich ciśnieniach tłoczenia. Wyposażone ww manometryczny wskaźnik przerwania membrany roboczej i zawór kompensacyjny. Standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w układy do integracji z systemami automatyki.

  Q: ■■■■ 190 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 80 bar
 • Pompy membranowo-tłokowe R410.2KM

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  Pompa membranowo tlopowa R410 2KM

  Bardzo wydajne, szczelne i odporne na suchobieg pompy dozujące membranowo-tłokowe o wysokich ciśnieniach tłoczenia. Wyposażone w manometryczny wskaźnik przerwania membrany roboczej i zawór kompensacyjny. Standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w układy do integracji z systemami automatyki.

  Q: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 850 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 80 bar
 • Pompy z membraną wielowarstwową R409.2ML

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  pompy z membrana wielowarstwowa R409 2ML

  Pompy dozujące z membraną wielowarstwową, o zwiększonych przebiegach międzyserwisowych, podwyższonym dopuszczalnym przeciwciśnieniu i rozszerzonym bezpieczeństwie użytkowania. Posiadają manometryczny wskaźnik przerwania membrany. Przystosowanie do ciągłej pracy przy minimum obsługi. Samozasysające, odporne na suchobieg, standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone system integracji z systemami automatyki.

  Q: ■■■■■ 220 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 20 bar
 • Pompy z membraną wielowarstwową R410.2ML

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  pompy z membrana wielowarstwowa R410 2ML

  Pompy dozujące o dużej wydajności, z membraną wielowarstwową, o podwyższonym dopuszczalnym przeciwciśnieniu i rozszerzonym bezpieczeństwie użytkowania. Posiadają manometryczny czujnik przerwania membrany.  Przystosowanie do ciągłej pracy przy minimum obsługi. Samozasysajace, odporne na suchobieg, standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone system integracji z systemami automatyki. 

  Q: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 1200 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■ 16 bar

Nasz serwis wykorzystuje pliki cokies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na takie działanie. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką dotycząca plików cookies.