Pompy posiadające wybraną cechę

 • Pompy membranowo-tłokowe C409.2KM

  Sterowanie ręczne długością skoku Automatyczny czujnik przerwania membrany Wejście 0/4-20mA, impulsowe Wejście stycznikowe czujnika poziomu cieczy Dostępne z interfejsem PROFIBUS

  Pompa membranowo tlokowa C409 2KM

  Szczelne i odporne na suchobieg pompy dozujące membranowo-tłokowe o wysokich ciśnieniach tłoczenia. Przystosowane do natychmiastowej integracji z systemami automatyki przemysłowej. Posiadają wejście impulsowe, prądowe 0/4-20mA, ON/STOP, opcjonalnie PROFIBUS. Porty wejścia/wyjścia są programowalne. Pompy mogą pracować w trybie manualnym lub automatycznym. Na panelu znajduje się wyświetlacz LCD, 4 przyciski sterujące oraz wejścia sterujące. Wyposażone są w zawór kompensacyjny.

  Q: ■■■■ 190 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 80 bar
 • Pompy membranowo-tłokowe R409.2KM

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  pompa membranowo tlokowa R409 2KM

  Szczelne i odporne na suchobieg pompy dozujące membranowo-tłokowe o wysokich ciśnieniach tłoczenia. Wyposażone ww manometryczny wskaźnik przerwania membrany roboczej i zawór kompensacyjny. Standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w układy do integracji z systemami automatyki.

  Q: ■■■■ 190 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 80 bar
 • Pompy membranowo-tłokowe R410.2KM

  Sterowanie ręczne długością skoku Manometryczny czujnik przerwania membrany

  Pompa membranowo tlopowa R410 2KM

  Bardzo wydajne, szczelne i odporne na suchobieg pompy dozujące membranowo-tłokowe o wysokich ciśnieniach tłoczenia. Wyposażone w manometryczny wskaźnik przerwania membrany roboczej i zawór kompensacyjny. Standardowo pracują w trybie ze sterowaniem ręcznym, poprzez zmianę skoku membrany roboczej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w układy do integracji z systemami automatyki.

  Q: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 850 l/h
  P: ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ 80 bar

Nasz serwis wykorzystuje pliki cokies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na takie działanie. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką dotycząca plików cookies.